Savo parduotuvėje parduodu žoleles arbatai ir maistažoles iš Anykščių, iš Ramūno Daugelavičiaus…
Ramūnas Daugelavičius apie save – gyvenu Anykščiuose.
Čia nuostabi gamta – Rubikių ežeras, Šimonių giria,
Šventosios upės
pakrantės..

Kartais lipdau molį. Pas mus ne tik arbata be cukraus, bet ir puodeliai rankomis, su meile daryti.

Myliu vaikus, ir savus keturis, ir kitus.
Čia – stovykloje prie jūros darome sapnų gaudykles..
Daug žmonių tyrinėja arbatžolių ir vaistažolių terapinį poveikį fiziologijai. Mane visada domino poveikis būtent sąmonei – kuo skiriasi poveikis geriant arbatą iškilmingu būdu nuo kasdieniško gėrimo. Paaiškėjo, kad skirtumas didžiulis.
Visada gyvename trijuose lygmenyse – fiziniame, emociniame-mentaliniame, dvasiniame.
Veikiant dvasinį lygmenį, veikiami kiti du, ir atvirkščiai. Mažiau yra ištirtas iškilmingo arbatos gėrimo dvasinis poveikis, jis mane ir domina labiausiai. Ypatinga man yra kūrybinė tema ceremonijoje. Dvasiniu pamatu arbatos ceremonijai pas mane liko sufijų praktikos. Džun Juan ChiGong praktikos tapo energetiniu pamatu. Abiem šiom praktikom mielai dalinuosi ir atskirai.
Žolelių, duonos, vandens, gintaro aukojimas ruošiant arbatą – baltiška apeiga, aukojama baltiškoms mūsų vertybėms. Elenos Mezginatės žodžiais – ,,nors iškirsti ąžuolynai, gyva liko medžio dvasia“.
Baltiška apeiga puikiai tinka mūsų šventėms – vestuvėms, gimtadieniams, kalendorinėms gamtos šventėms. Vaistažolių rinkimas, auginimas ir mišiniai iš hobi tapo darbu. Kinų medicina liko pagrindu fitoterapijai, kurią studijuoju ir mielai dalinuosi paskaitose. Domina vaistažolių auginimas. Poveikį meridianams ir aktyviems taškams praktikuojame ėjimo per žarijas apeigoje. O nauja tema – maistažolės – yra apie tai, kaip žoleles plačiai panaudoti maistui, kaip mikroelementų šaltinį..

Ačiū, kad tiek perskaitėte,

Ramūnas